Kategorie D10
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 10:34:00
......................... VAK C 12 = 10:42:00
Kategorie D12
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.52 km, převýšení 0 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:44:00
? Moravcová Kristýna ZBM 9999 C 18 = 10:48:00 neregistro
515449 Humlíčková Martina UBM 0151 C 22 = 10:52:00
410345 Baštařová Anna ZBM 0059 C 26 = 10:56:00 neregistro
......................... VAK C 30 = 11:00:00
Kategorie D14
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.95 km, převýšení 0 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:44:00
53721 Koporová Lenka ZBM 9753 C 18 = 10:48:00
438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 22 = 10:52:00
897355 Firešová Markéta ZBM 9951 B 26 = 10:56:00
......................... VAK C 30 = 11:00:00
Kategorie D16
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 3.76 km, převýšení 170 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 20 = 10:50:00
......................... VAK C 28 = 10:58:00
Kategorie D18
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 4.36 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 10:54:00
......................... VAK C 32 = 11:02:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 40 = 11:10:00
Kategorie D21C
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 5.82 km, převýšení 300 m, 12 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 0 = 10:30:00
52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 4 = 10:34:00
53312 Chloupková Barbora VBM 8455 C 8 = 10:38:00
207844 Drozdová Dorota ABM 7850 C 12 = 10:42:00
? Sokolová Libuše VBM 8854 C 16 = 10:46:00 neregistro
53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 20 = 10:50:00
49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 24 = 10:54:00
2015806 Moučková Andrea RBK 9257 A 28 = 10:58:00
1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 32 = 11:02:00
428284 Vemolová Barbora UBM 7751 C 36 = 11:06:00
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 40 = 11:10:00
219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 44 = 11:14:00
888602 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 48 = 11:18:00
8083 Matulová Iva RBK 8451 C 52 = 11:22:00 neregistro
515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 56 = 11:26:00
53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 C 60 = 11:30:00
301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 64 = 11:34:00
8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 68 = 11:38:00
8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 A 72 = 11:42:00
330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 76 = 11:46:00
2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 80 = 11:50:00
......................... VAK C 84 = 11:54:00
......................... VAK C 88 = 11:58:00
......................... VAK C 92 = 12:02:00
Kategorie D21D
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 3.83 km, převýšení 190 m, 10 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515445 Humlíčková Jana UBM 7351 C 14 = 10:44:00
7202 Staňková Lucie DOB 8756 C 18 = 10:48:00
219277 Tomanová Veronika LBM 7751 C 22 = 10:52:00
515452 Čelechovská Zora UBM 7451 C 26 = 10:56:00
......................... VAK C 30 = 11:00:00
......................... VAK C 34 = 11:04:00
......................... VAK C 38 = 11:08:00
Kategorie D35
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 4.35 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 10:44:00
352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 18 = 10:48:00 neregistro
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C 22 = 10:52:00
219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 26 = 10:56:00
52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 30 = 11:00:00
52067 Eklová Ilona LBM 6759 C 34 = 11:04:00 neregistro
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 38 = 11:08:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 42 = 11:12:00
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 46 = 11:16:00
410344 Blažková Hana RBK 6957 C 50 = 11:20:00
52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 54 = 11:24:00
......................... VAK C 58 = 11:28:00
Kategorie D45
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 3.33 km, převýšení 0 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
219280 Janská Iva LBM 5795 C 12 = 10:42:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 16 = 10:46:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 20 = 10:50:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 24 = 10:54:00
52058 Salajková Věra LBM 5558 C 28 = 10:58:00
410749 Chromá Eva ZBM 6351 C 32 = 11:02:00
49601 Jalová Marie RBK 5761 C 36 = 11:06:00
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 40 = 11:10:00
53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 44 = 11:14:00
......................... VAK C 48 = 11:18:00
Kategorie D55
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.65 km, převýšení 0 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:40:00
......................... VAK C 18 = 10:48:00
Kategorie H10
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.43 km, převýšení 0 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 17 = 10:47:00
434833 Soška Petr ZBM 0211 C 21 = 10:51:00
361909 Čelechovský Matěj UBM 0202 C 25 = 10:55:00
410349 Humlíček Tomáš ZBM 0101 C 29 = 10:59:00
......................... VAK C 33 = 11:03:00
Kategorie H12
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.62 km, převýšení 0 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207849 Adámek Filip ABM 0101 C 17 = 10:47:00
410331 Říčný Vojta ZBM 9903 C 21 = 10:51:00
2032131 Vyskočil Pavel RBK 0001 C 25 = 10:55:00
438043 Florián Vojtěch ABM 9901 C 29 = 10:59:00
888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 33 = 11:03:00
2020714 Berka Otakar RBK 0002 C 37 = 11:07:00
......................... VAK C 41 = 11:11:00
......................... VAK C 45 = 11:15:00
Kategorie H14
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 3.86 km, převýšení 180 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:45:00
339553 Soška Marek ZBM 9807 B 19 = 10:49:00
2020715 Berka Vratislav RBK 9804 C 23 = 10:53:00
? Beránek Jan BBM 9604 C 27 = 10:57:00 neregistro
410338 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 31 = 11:01:00
......................... VAK C 35 = 11:05:00
Kategorie H16
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 4.92 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410343 Musil Milan RBK 9501 C 15 = 10:45:00
......................... VAK C 19 = 10:49:00
? Gromeš Jan RBK 9601 C 23 = 10:53:00
Kategorie H18
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 7.34 km, převýšení 320 m, 12 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 10:51:00
......................... VAK C 29 = 10:59:00
Kategorie H21C
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 8.87 km, převýšení 430 m, 13 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:31:00
436405 Vedra David TBM 7402 C 5 = 10:35:00
53485 Čech Viktor VBM 8001 C 9 = 10:39:00
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 13 = 10:43:00
886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 17 = 10:47:00
887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 21 = 10:51:00
897375 Zejda Jiří ABM 7805 C 25 = 10:55:00
7210 Khýn Vítězslav DOB 8304 C 29 = 10:59:00
52015 Jalový Jaroslav RBK 8145 C 33 = 11:03:00
234648 Kořán Pavel VBM 7401 C 37 = 11:07:00
1919191 Urban Jan SBK 7537 C 41 = 11:11:00
428240 Klimánek Martin ABM 7703 C 45 = 11:15:00 neregistro
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C 49 = 11:19:00
887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 53 = 11:23:00
886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 57 = 11:27:00
......................... VAK C 61 = 11:31:00
......................... VAK C 65 = 11:35:00
......................... VAK C 69 = 11:39:00
......................... VAK C 73 = 11:43:00
......................... VAK C 77 = 11:47:00
Kategorie H21D
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 5.54 km, převýšení 290 m, 13 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 10:41:00
553436 Patočka Petr BBM 6300 C 15 = 10:45:00
49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 19 = 10:49:00 neregistro
331466 Ptáček Patrik BBM 9800 A 23 = 10:53:00
......................... VAK C 27 = 10:57:00
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 31 = 11:01:00
37735 Watson Kevin RBK 8101 C 35 = 11:05:00 neregistro
331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 39 = 11:09:00
410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 43 = 11:13:00
886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 47 = 11:17:00
......................... VAK C 51 = 11:21:00
301292 Baďura Jan BBM 6800 C 55 = 11:25:00
Kategorie H35
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 7.24 km, převýšení 410 m, 11 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032120 Mareček Jiří RBK 5930 C 11 = 10:41:00
232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 15 = 10:45:00
53161 Jiří Skoták RBK C 19 = 10:49:00 neregistro
515434 Humlíček René UBM 7101 C 23 = 10:53:00
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 27 = 10:57:00
? Jan Martínek RBK C 31 = 11:01:00 neregistro
52061 Kheil Radim PBM 7301 C 35 = 11:05:00
500260 Adámek Libor ABM 6707 C 39 = 11:09:00
......................... VAK C 43 = 11:13:00
......................... VAK C 47 = 11:17:00
......................... VAK C 51 = 11:21:00
......................... VAK C 55 = 11:25:00
Kategorie H45
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 5.44 km, převýšení 260 m, 12 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 13 = 10:43:00
52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 17 = 10:47:00
52027 Robotka Libor PBM 5303 C 21 = 10:51:00
? Peťovský Jan SBK C 25 = 10:55:00 neregistro
49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 29 = 10:59:00
1210961 Štěpánský Václav ZBM 6108 C 33 = 11:03:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 37 = 11:07:00
247307 Steve Chalk GBM 6501 C 41 = 11:11:00 neregistro
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 45 = 11:15:00
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 49 = 11:19:00
4643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 53 = 11:23:00
? Buřt Miroslav SBK C 57 = 11:27:00 neregistro
49651 Bauer Emil VBM 4410 C 61 = 11:31:00
52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C 65 = 11:35:00
......................... VAK C 69 = 11:39:00
......................... VAK C 73 = 11:43:00
......................... VAK C 77 = 11:47:00
Kategorie H55
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 3.89 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:43:00
53230 Dufek Jan TBM 4231 C 17 = 10:47:00
53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 21 = 10:51:00
2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C 25 = 10:55:00
49264 Novotný Jan UBM 4401 C 29 = 10:59:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 33 = 11:03:00
52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 37 = 11:07:00
301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 41 = 11:11:00
410369 Komínek Jiří TBM 4639 C 45 = 11:15:00
......................... VAK C 49 = 11:19:00
Kategorie HDR
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.60 km, převýšení 0 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
? Bastar Adam ZBM C 0 = 10:30:00 neregistro
? Brosch Ondřej RBK 0600 C 0 = 10:30:00 neregistro
? Fadrná Anežka ADA 9959 C 0 = 10:30:00 neregistro
103 Humlíčková Pavla ZBM 0451 C 0 = 10:30:00
52007 Kroutil Jošt ZBM 0701 C 0 = 10:30:00
899170 Kroutil Tadeáš ZBM 0901 C 0 = 10:30:00
? Němcová Eliška RBK 0451 C 0 = 10:30:00 neregistro
410350 Pekárek Martin RBK 0501 C 0 = 10:30:00
? Pokorný Roman ABM 0010 C 0 = 10:30:00 neregistro
981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 10:30:00 neregistro
52668 Richter Rudolf ADA 0600 C 0 = 10:30:00 neregistro
49285 Richterová Julie ADA 0351 C 0 = 10:30:00
428291 Vemola Jiří UBM 0301 C 0 = 10:30:00
361911 Čelechovská Radka UBM 0451 C 0 = 10:30:00
Kategorie L
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 6.00 km, převýšení 215 m, 14 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
922030 Albin Petrén SWE 0014 C 0 = 10:30:00 neregistro
995513 Anton Blom SWE 0015 C 0 = 10:30:00 neregistro
1396148 Bengt Salomonsson SWE 0006 C 0 = 10:30:00 neregistro
620228 Bitte Bengtsson SWE 0052 C 0 = 10:30:00 neregistro
840301 Carl-Henry Andersson SWE 0010 C 0 = 10:30:00 neregistro
920208 Elin Mansson SWE 0053 C 0 = 10:30:00 neregistro
419699 Erland Svensson SWE 0005 C 0 = 10:30:00 neregistro
940421 Frida Brogren SWE 0065 C 0 = 10:30:00 neregistro
710413 Frode Konst NOR 0004 C 0 = 10:30:00 neregistro
950716 Gustav Boquist SWE 0012 C 0 = 10:30:00 neregistro
830000 Henrik Laas SWE 0016 C 0 = 10:30:00 neregistro
530318 Ingemar Persson SWE 0007 C 0 = 10:30:00 neregistro
950227 Karl Modig SWE 0011 C 0 = 10:30:00 neregistro
671202 Leif Sandgren SWE 0009 C 0 = 10:30:00 neregistro
16850 Lennart Bohman SWE 0017 C 0 = 10:30:00 neregistro
404326 Lennart Erfors SWE 0003 C 0 = 10:30:00 neregistro
340237 Rikard Norlin SWE 0013 C 0 = 10:30:00 neregistro
243882 Roy Fransson SWE 0001 C 0 = 10:30:00 neregistro
1008466 Sixten Sild EST 0002 C 0 = 10:30:00 neregistro
560703 Ulf Palmér SWE 0008 C 0 = 10:30:00 neregistro
Kategorie M
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 140 m, 13 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
36463 Ake Andersson SWE 0038 C 0 = 10:30:00 neregistro
18408 BO Goran Gunnarsson SWE 0037 C 0 = 10:30:00 neregistro
28928 Birgitta Johansson SWE 0067 C 0 = 10:30:00 neregistro
38458 Bo Hedlung SWE 0028 C 0 = 10:30:00 neregistro
530101 Bo Mansson SWE 0033 C 0 = 10:30:00 neregistro
554511 Britt Forsell Pirozzi SWE 0054 C 0 = 10:30:00 neregistro
13787 Claes Goran Green SWE 0020 C 0 = 10:30:00 neregistro
952323 Elin Clarsson SWE 0063 C 0 = 10:30:00 neregistro
11800 Goran Andersson SWE 0036 C 0 = 10:30:00 neregistro
996946 Gullevi Svensson SWE 0019 C 0 = 10:30:00 neregistro
248848 Hakan Mossberg SWE 0035 C 0 = 10:30:00 neregistro
2355 Hillevi Syvetera FIN 0057 C 0 = 10:30:00 neregistro
38623 Hugo Isgren SWE 0029 C 0 = 10:30:00 neregistro
246573 Katarina Mo Berge NOR 0056 C 0 = 10:30:00 neregistro
446065 Kjell-Ake Isaksson SWE 0027 C 0 = 10:30:00 neregistro
950602 Klara Palson SWE 0062 C 0 = 10:30:00 neregistro
505584 Knud Erik Thomsen DEN 0030 C 0 = 10:30:00 neregistro
46873 Lena Leandersson SWE 0059 C 0 = 10:30:00 neregistro
16756 Lena Persson SWE 0058 C 0 = 10:30:00 neregistro
27082 Maud Sundén SWE 0060 C 0 = 10:30:00 neregistro
701037 Olov Oberg SWE 0034 C 0 = 10:30:00 neregistro
2360 Pekka Syvatera FIN 0024 C 0 = 10:30:00 neregistro
660818 Peo Bengtsson SWE 0022 C 0 = 10:30:00 neregistro
261563 Roland Karlsson SWE 0018 C 0 = 10:30:00 neregistro
19416 Rune Carlsson SWE 0031 C 0 = 10:30:00 neregistro
28925 Runo Johansson SWE 0025 C 0 = 10:30:00 neregistro
354182 Sofia Johansson SWE 0061 C 0 = 10:30:00 neregistro
246574 Stig Berge NOR 0023 C 0 = 10:30:00 neregistro
554310 Sven Erik Forsell SWE 0021 C 0 = 10:30:00 neregistro
555077 Sven Leandersson SWE 0032 C 0 = 10:30:00 neregistro
925593 Sven Olof Larsson SWE 0026 C 0 = 10:30:00 neregistro
408887 Tilda Karlsson SWE 0064 C 0 = 10:30:00 neregistro
540609 Ulla Engelby SWE 0055 C 0 = 10:30:00 neregistro
Kategorie P
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.65 km, převýšení 115 m, 8 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
53303 Chloupek Tomáš VBM 8404 C 0 = 10:30:00
? Chromý Jiří ZBM C 0 = 10:30:00 neregistro
53320 Fialová Tereza TZL C 0 = 10:30:00 neregistro
886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 0 = 10:30:00
361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 0 = 10:30:00
219241 Radka Haasová RBK C 0 = 10:30:00 neregistro
52068 Salajka Pavel LBM 5204 C 0 = 10:30:00
336761 Sošková Renata YBM 6651 C 0 = 10:30:00
515446 Vemola Jiří UBM 7701 C 0 = 10:30:00
Kategorie S
28.10.2011 Burt cup 9.rocník
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 105 m, 7 kontrol tištěno 27.10.2011 0:37
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
15153 Ake Sander SWE 0044 C 0 = 10:30:00 neregistro
300936 Christer Sjofors SWE 0043 C 0 = 10:30:00 neregistro
28565 Gunilla Gronblad SWE 0071 C 0 = 10:30:00 neregistro
344432 Inga-Lill Wikingsson SWE 0072 C 0 = 10:30:00 neregistro
13800 Ingrid Salomonsson SWE 0051 C 0 = 10:30:00 neregistro
27255 Jan Dahlgren SWE 0042 C 0 = 10:30:00 neregistro
426830 Kerstin Blom SWE 0069 C 0 = 10:30:00 neregistro
18425 Kerstin Johansson SWE 0073 C 0 = 10:30:00 neregistro
249201 Ove Gunnar Jacobsen NOR 0042 C 0 = 10:30:00 neregistro
354710 Raimo Salminen SWE 0039 C 0 = 10:30:00 neregistro
15821 Ronny Andersson SWE 0040 C 0 = 10:30:00 neregistro
25597 Siv Larsson SWE 0068 C 0 = 10:30:00 neregistro
13913 Sol-Britt Gustafsson SWE 0070 C 0 = 10:30:00 neregistro
28536 Stina Gunnarsson SWE 0066 C 0 = 10:30:00 neregistro