Kategorie D10
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 7 m, 7 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Vyskočilová Karla RBK 0451 C 0 = 10:30:00
? Staňková Monika PLU 0353 C 4 = 10:34:00 neregistro
438041 Poloučková Hana ABM 0350 C 8 = 10:38:00
? Černochová Michaela PLU 0351 C 12 = 10:42:00 neregistro
438603 Vedrová Ela TBM 0357 C 16 = 10:46:00
52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 20 = 10:50:00
1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 24 = 10:54:00
2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 28 = 10:58:00
361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 C 32 = 11:02:00
52482 Hartmannová Anna PLU 0354 C 36 = 11:06:00 neregistro
......................... VAK C 40 = 11:10:00
Kategorie D12
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438040 Poloučková Petra ABM 0155 C 10 = 10:40:00
? Fergusonová Nikola PLU 0250 C 14 = 10:44:00 neregistro
515427 Kličková Anna KON 0272 C 18 = 10:48:00
......................... VAK C 22 = 10:52:00
232876 Radová Kateřina ABM 0199 C 26 = 10:56:00
? Nováková Tereza Anna TBM 0260 C 30 = 11:00:00 neregistro
332970 Mulíčková Zuzana ABM 0157 C 34 = 11:04:00
446404 Janotová Emma TBM 0161 C 38 = 11:08:00
Kategorie D14
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 21 = 10:51:00
332948 Krejčířová Lucie ABM 0052 C 25 = 10:55:00
114 Kratochvílová Anežka ZBM 9954 C 29 = 10:59:00
......................... VAK C 33 = 11:03:00
2056262 Opálková Martina BBM 0050 C 37 = 11:07:00 neregistro
122 Malivánková Eva ZBM 9952 B 41 = 11:11:00
49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 45 = 11:15:00
410345 Baštařová Anna ZBM 0059 C 49 = 11:19:00
232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 53 = 11:23:00
410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 C 57 = 11:27:00 neregistro
Kategorie D16
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 56 = 11:26:00
1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 59 = 11:29:00
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 62 = 11:32:00
438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 65 = 11:35:00
410196 Kliglová Tereza TBM 9853 C 68 = 11:38:00
303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 71 = 11:41:00
331013 Komárková Silvie TBM 9762 C 74 = 11:44:00
49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 77 = 11:47:00
331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 80 = 11:50:00
1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 83 = 11:53:00
2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 86 = 11:56:00
......................... VAK C 89 = 11:59:00
Kategorie D18
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 60 = 11:30:00
......................... VAK C 64 = 11:34:00
Kategorie D21C
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 6.90 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 7 = 10:37:00
682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 9 = 10:39:00
1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 11 = 10:41:00
8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 13 = 10:43:00 neregistro
1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 C 15 = 10:45:00
2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 17 = 10:47:00
981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 19 = 10:49:00 neregistro
......................... VAK C 21 = 10:51:00
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 23 = 10:53:00
52165 Kočová Hana ZBM 8676 C 25 = 10:55:00
330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 27 = 10:57:00
52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 29 = 10:59:00 neregistro
515413 Horčičková Vendula UOL 9353 R 31 = 11:01:00
52019 Uhnavá Markéta ZBM 8485 C 33 = 11:03:00
995816 Otrubová Johana KON 7852 C 35 = 11:05:00
331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 37 = 11:07:00
......................... VAK C 39 = 11:09:00
515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 41 = 11:11:00
8083 Matulová Iva ADA 8451 C 43 = 11:13:00
515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 45 = 11:15:00
......................... VAK C 47 = 11:17:00
8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 49 = 11:19:00
52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 51 = 11:21:00
......................... VAK C 53 = 11:23:00
209751 Čechová Jitka VBM 8353 C 55 = 11:25:00
515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 57 = 11:27:00
815422 Kočová Lenka ZBM 8160 C 59 = 11:29:00
8849 Vítková Lucie PTI 9474 C 61 = 11:31:00 neregistro
......................... VAK C 63 = 11:33:00
Kategorie D21D
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 42 = 11:12:00
436953 Pilíková Veronika CET 8152 C 46 = 11:16:00
361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 C 50 = 11:20:00
52670 Smětáková Ivana HLV 8153 C 54 = 11:24:00
? Tóthová Gabriela VBM 8554 C 58 = 11:28:00 neregistro
232355 Šulerová Pavlína NER 0001 C 62 = 11:32:00 neregistro
......................... VAK C 66 = 11:36:00
Kategorie D35
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 5 = 10:35:00
52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 7 = 10:37:00
232025 Kubáňová Jana TBM 7275 C 9 = 10:39:00
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 11 = 10:41:00
53255 Ševčíková Pavla TBM 7355 C 13 = 10:43:00
253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 15 = 10:45:00
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 17 = 10:47:00
53284 Čechová Marcela TBM 7659 C 19 = 10:49:00
2020738 Vlachová Olga KON 6969 C 21 = 10:51:00
49412 Grycová Jana TBM 6969 C 23 = 10:53:00
......................... VAK C 25 = 10:55:00
53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C 27 = 10:57:00
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 29 = 10:59:00
9073 Gernertová Martina TBM 7375 C 31 = 11:01:00
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 33 = 11:03:00
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 35 = 11:05:00
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 37 = 11:07:00
53270 Miková Iva TBM 7071 C 39 = 11:09:00
52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 41 = 11:11:00
352314 Procházková Lucie ADA 7651 C 43 = 11:13:00
8010 Radová Martina ABM 7451 C 45 = 11:15:00
230679 Grycová Petra TBM 7467 C 47 = 11:17:00
219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 49 = 11:19:00
52037 Ehlová Pavla TBM 7377 C 51 = 11:21:00
49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 53 = 11:23:00
53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 55 = 11:25:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM 7258 C 57 = 11:27:00
Kategorie D45
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 4 = 10:34:00
52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 7 = 10:37:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 10 = 10:40:00
49658 Galíková Jana TBM 6351 C 13 = 10:43:00
......................... VAK C 16 = 10:46:00
53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C 19 = 10:49:00
52237 Syslová Iva TTR 6151 C 22 = 10:52:00
995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 25 = 10:55:00
410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 28 = 10:58:00
52412 Smičková Eva KON 5887 C 31 = 11:01:00
232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 34 = 11:04:00
886279 Janotová Dobra TBM 5662 C 37 = 11:07:00
Kategorie D55
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 9 m, 9 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 33 = 11:03:00
52058 Salajková Věra LBM 5558 C 37 = 11:07:00
49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 41 = 11:11:00
......................... VAK C 45 = 11:15:00
301247 Procházková Helena TBM 5351 C 49 = 11:19:00
Kategorie H10
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 7 m, 7 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Černoch Martin PLU 0500 C 42 = 11:12:00 neregistro
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 45 = 11:15:00
446361 Jirgl Pavel TBM 0301 C 48 = 11:18:00
446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 51 = 11:21:00
? Novák Rostislav PLU 0300 C 54 = 11:24:00 neregistro
361937 Račanský Jan UBM 0302 C 57 = 11:27:00
420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 60 = 11:30:00
52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 63 = 11:33:00
......................... VAK C 66 = 11:36:00
888640 Milán Jakub TBM 0411 C 69 = 11:39:00
2042526 Urbánek Adam ZBM 0302 C 72 = 11:42:00
2051506 Otruba František PLU 0501 C 75 = 11:45:00 neregistro
888648 Gryc Ondřej TBM 0406 C 78 = 11:48:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM 0303 C 81 = 11:51:00
Kategorie H12
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 2.30 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042517 Kligl Radim TBM 0103 C 41 = 11:11:00
434833 Soška Petr ZBM 0211 C 44 = 11:14:00
207849 Adámek Filip ABM 0101 C 47 = 11:17:00
119 Svoboda Marek ZBM 0103 C 50 = 11:20:00
? Hartmann Matouš PLU 0101 C 53 = 11:23:00 neregistro
443087 Štábl Adam KSU 0401 C 56 = 11:26:00
515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 59 = 11:29:00
232029 Mareček Šimon CHT 0202 C 62 = 11:32:00
? Zachoval Roman RBK 0202 C 65 = 11:35:00 neregistro
? Coufal Jáchym ZBM 0200 C 68 = 11:38:00 neregistro
......................... VAK C 71 = 11:41:00
995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 74 = 11:44:00
410349 Humlíček Tomáš ZBM 0101 C 77 = 11:47:00
443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 80 = 11:50:00
Kategorie H14
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682370 Horčička Vít UOL 9919 B 1 = 10:31:00
52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C 4 = 10:34:00
332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 7 = 10:37:00
53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 10 = 10:40:00
332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 B 13 = 10:43:00
2049609 Rajnoha David UBM 0003 C 16 = 10:46:00
428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 19 = 10:49:00
438045 Ingršt Matěj ABM 9907 C 22 = 10:52:00
232732 Hlaváč Ondřej TBM 9901 B 25 = 10:55:00
888627 Komenda Jan ZBM 9902 B 28 = 10:58:00
331083 Jirgl Karel TBM 9902 C 31 = 11:01:00
438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 34 = 11:04:00
410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 37 = 11:07:00
2020714 Berka Otakar RBK 0002 C 40 = 11:10:00
361927 Beneš Miroslav KON 9915 C 43 = 11:13:00
331599 Starčuk Zenon TBM 9905 C 46 = 11:16:00
410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 49 = 11:19:00
2032131 Vyskočil Pavel RBK 0001 C 52 = 11:22:00
......................... VAK C 55 = 11:25:00
Kategorie H16
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 5.70 km, převýšení 15 m, 15 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 A 11 = 10:41:00
339553 Soška Marek ZBM 9807 B 15 = 10:45:00
53271 Konečný Daniel BBM 9702 C 19 = 10:49:00
......................... VAK C 23 = 10:53:00
331466 Sobotka Jan BBM 9703 C 27 = 10:57:00
2042511 Šplíchal Marek ZBM 9710 C 31 = 11:01:00
Kategorie H18
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 7.30 km, převýšení 15 m, 15 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
Kategorie H21C
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 8.90 km, převýšení 0 m, 23 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301217 Koča Jaroslav ZBM 8206 C 0 = 10:30:00
515094 Čech Radovan TBM 7835 R 2 = 10:32:00
2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 4 = 10:34:00
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 6 = 10:36:00
7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 8 = 10:38:00
49864 Procházka Jiří ADA 7512 C 10 = 10:40:00
331211 Toman Filip ABM 9309 B 12 = 10:42:00
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 14 = 10:44:00
886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 16 = 10:46:00
52011 Dvořák Martin ZBM 8425 C 18 = 10:48:00
886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 C 20 = 10:50:00 neregistro
811213 Daněk Roman SBK 7541 C 22 = 10:52:00
8004 Rada Pavel ABM 7401 C 24 = 10:54:00
......................... VAK C 26 = 10:56:00
49869 Schmid Vladimír ADA 8701 C 28 = 10:58:00
232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 30 = 11:00:00
897372 Pavelka Jan MBM 8500 C 32 = 11:02:00 neregistro
336714 Čížek Petr ADA 7101 C 34 = 11:04:00
888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 36 = 11:06:00
553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 38 = 11:08:00
......................... VAK C 40 = 11:10:00
866998 Bravený Adam VBM 8801 C 42 = 11:12:00
53206 Šafek Jiří ZBM 7606 C 44 = 11:14:00 neregistro
52061 Kheil Radim PBM 7301 C 46 = 11:16:00
500267 Palas Jan ZBM 8507 E 48 = 11:18:00
682352 Klimánek Martin ABM 7703 C 50 = 11:20:00
......................... VAK C 52 = 11:22:00
52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 54 = 11:24:00 neregistro
49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 56 = 11:26:00
889316 Kořán Pavel VBM 7401 C 58 = 11:28:00
1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 60 = 11:30:00
52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 62 = 11:32:00
49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 64 = 11:34:00
609906 Humlíček Aleš ZBM 7539 C 66 = 11:36:00
889688 Kasal Vít SBK 7540 C 68 = 11:38:00
515497 Hlaváč Jiří TBM 6116 C 70 = 11:40:00
886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 72 = 11:42:00
995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 74 = 11:44:00 neregistro
887901 Ehl Jiří TBM 7701 C 76 = 11:46:00
52429 Jirka Jakub VPM 7905 C 78 = 11:48:00
436405 Vedra David TBM 7402 C 80 = 11:50:00
......................... VAK C 82 = 11:52:00
......................... VAK C 84 = 11:54:00
Kategorie H21D
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 5.70 km, převýšení 15 m, 15 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52744 Špičák František CEL 5628 C 37 = 11:07:00
446416 Autrata Daniel NER 0002 C 40 = 11:10:00 neregistro
2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 43 = 11:13:00
980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 46 = 11:16:00
336732 Pešek Kamil CET 8002 C 49 = 11:19:00
52322 Štěpánek Milan KUO 8301 C 52 = 11:22:00 neregistro
37735 Watson Kevin RBK 8101 C 55 = 11:25:00
52410 Špičák František CEL 8039 C 58 = 11:28:00
980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 61 = 11:31:00
330612 Dressler Jan SBK 7911 C 64 = 11:34:00
410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 67 = 11:37:00
232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 70 = 11:40:00
361913 Betlach Michal CET 7801 C 73 = 11:43:00
52430 Jirka Michal PTI 8403 C 76 = 11:46:00 neregistro
......................... VAK C 79 = 11:49:00
Kategorie H35
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 7.30 km, převýšení 15 m, 15 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438042 Polouček Pavel ABM 7100 C 17 = 10:47:00
433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 20 = 10:50:00
681853 Binar Robert UOL 7500 C 23 = 10:53:00
52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 26 = 10:56:00
52163 Jalový Vlastimil RBK 6120 C 29 = 10:59:00
515066 Vébr Radek HAV 7103 C 32 = 11:02:00
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 35 = 11:05:00
515452 Rajnoha Miroslav UBM 7104 C 38 = 11:08:00
4783 Mokrý Pavel ABM 6801 C 41 = 11:11:00
51991 Mareček Petr CHT 6901 C 44 = 11:14:00
416076 Štolfa Jaromír ZBM 7506 C 47 = 11:17:00 neregistro
49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 50 = 11:20:00
500260 Adámek Libor ABM 6707 C 53 = 11:23:00
53242 Milán Pavel TBM 7227 C 56 = 11:26:00
515468 Fiala Jan BBM 7205 C 59 = 11:29:00
337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 62 = 11:32:00
995892 Otruba Marek PLU 7417 C 65 = 11:35:00
232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 68 = 11:38:00
......................... VAK C 71 = 11:41:00
Kategorie H45
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 6.60 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 18 = 10:48:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 20 = 10:50:00
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 22 = 10:52:00
53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 24 = 10:54:00
52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 26 = 10:56:00
53221 Hirš Libor VBM 6000 C 28 = 10:58:00
2032151 Truhlář Karel ADA 5111 C 30 = 11:00:00
433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 32 = 11:02:00
52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 34 = 11:04:00
52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 36 = 11:06:00
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 38 = 11:08:00
......................... VAK C 40 = 11:10:00
49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 42 = 11:12:00
8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 44 = 11:14:00 neregistro
361996 Vlach Josef KON 6431 C 46 = 11:16:00
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 48 = 11:18:00
52725 Navrátil Václav KON 6427 C 50 = 11:20:00
410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 52 = 11:22:00
53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 54 = 11:24:00
301235 Šuler Josef TBM 6005 C 56 = 11:26:00
52012 Greguš Miloš LBM 6212 C 58 = 11:28:00
301281 Mika Ladislav TBM 6801 C 60 = 11:30:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 62 = 11:32:00
416021 Svoboda Vladimír VBM 5715 C 64 = 11:34:00
49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 66 = 11:36:00
53233 Gryc Jan TBM 6709 C 68 = 11:38:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 70 = 11:40:00
1396843 Coufal Svatoš ZBM 6700 C 72 = 11:42:00 neregistro
Kategorie H55
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 11 m, 11 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 40 = 11:10:00
53230 Dufek Jan TBM 4231 C 44 = 11:14:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK 5406 C 48 = 11:18:00
352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 52 = 11:22:00
......................... VAK C 56 = 11:26:00
320135 Procházka Jan TBM 4907 C 60 = 11:30:00
52712 Věžník Antonín ADA 5505 C 64 = 11:34:00
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 68 = 11:38:00
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 72 = 11:42:00
53245 Durmon Petr TBM 4501 C 76 = 11:46:00
Kategorie H65
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 9 m, 9 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
Kategorie HDR
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 8 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
332969 Bendíková Veronika ABM 0656 C 0 = 10:30:00 neregistro
? Brosch Ondřej RBK 0606 C 0 = 10:30:00
? Broschová Alžběta RBK 1111 C 0 = 10:30:00 neregistro
331011 Chroustová Michaela VBM 0451 C 0 = 10:30:00 neregistro
103 Humlíčková Pavla ZBM 0451 C 0 = 10:30:00
? Janota Radan TBM 0405 C 0 = 10:30:00 neregistro
2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 0 = 10:30:00
301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 0 = 10:30:00
? Koča Vojtěch ZBM 0602 C 0 = 10:30:00 neregistro
230671 Kubáňová Tereza TBM 0756 C 0 = 10:30:00
337648 Kurečková Klára ABM 0657 C 0 = 10:30:00 neregistro
2011896 Marečková Ema CHT 0451 C 0 = 10:30:00
? Mácalová Soňa ZBM 0550 C 0 = 10:30:00 neregistro
? Nimrichterová Natália ZBM 0551 C 0 = 10:30:00 neregistro
410350 Pekárek Martin RBK 0501 C 0 = 10:30:00
981840 Procházková Doubravka ADA 0651 C 0 = 10:30:00 neregistro
361966 Račanský Jakub UBM 0503 C 0 = 10:30:00
410345 Stašková Sára ZBM 0751 C 0 = 10:30:00
446444 Vedra Tobiáš TBM 0621 C 0 = 10:30:00
? Ševčík Daniel TBM 0508 C 0 = 10:30:00
420410 Šnyrchová Kateřina ABM 0552 C 0 = 10:30:00 neregistro
Kategorie P
13.04.2013
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 11.04.2013 20:10
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
......................... VAK C 0 = 10:30:00
? Balcarová Kateřina CET 8252 C 0 = 10:30:00 neregistro
? Broschová Lucie RBK 7451 C 0 = 10:30:00
? Karásek Michal 37C 7900 C 0 = 10:30:00 neregistro
2044889 Kopecký David UOL 7800 C 0 = 10:30:00
361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 0 = 10:30:00
332949 Obrátil Vilém ABM 9209 C 0 = 10:30:00
682351 Otrusina David ABM 8201 C 0 = 10:30:00 neregistro
682349 Otrusinová Olga ABM 8651 C 0 = 10:30:00 neregistro
4643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 0 = 10:30:00
515032 Pinterová Kateřina VBM 6651 C 0 = 10:30:00 neregistro
361980 Račanský Jan UBM 7903 C 0 = 10:30:00 neregistro
? Sedlák Leo 42C 7400 C 0 = 10:30:00 neregistro
8899 Tereza Daňková KON 8686 C 0 = 10:30:00
682097 Trš Lubomír PBM 7302 C 0 = 10:30:00
2042549 Tužilová Michaela RBK 8888 C 0 = 10:30:00 neregistro
896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 0 = 10:30:00 neregistro
8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0 = 10:30:00 neregistro
232345 Ševčík Robert TBM 7010 C 0 = 10:30:00 neregistro
446432 Štábl Roman KSU 7501 C 0 = 10:30:00